Všechny aktuální nabídky

ID12 - servírky - číšníci

výběr zatím z aktuálních desítek volných míst pro číšníky a servírky, u některých možnost zaměstnat i Vašeho partnera - místa z celého Německa, Rakouska a Jižního Tyrolska.

denně novédenně nové nabídky. Po zaslání životopisu s Vámi vybereme tu nejvhodnější a domluvíme nástupní termín. Svůj životopis můžete zaslat na jobs@bartlett.c

Nabízíme aktuální místa, všechny jsou se zajištěným ubytováním:

 Jižní Tyrolsko, od ihned - post obsluha kavárny a kafeterie,plus  zahrádky  v café hotelu u jezera Reschensee.  ala cart servis. 1700€ čistá mzda, ubytování zdarma (vlastní pokoj, 1 kuchynka a sprcha, v okolí další 2 nabídky.

slunný Rüdesheim, hrady, řeka Rýn, vinice a čilý turistický ruch - 2x místa v ala cart hotelové restauraci. Nástup možný od ihned, ezonně do 30.10. s ubytováním a vlastním spropitným.

kvalitní Hotel ve městě Blaubeueren -Německo, servírka m/ž, 2000€, vlastní spropitné, ubytování v hotelu, zahrádka, snídaně, obědy či večeře. dlouhodobě. Výborný post v menším 3* rodinném hotelu.

2x servírka ž/m, - 4 spa hotelu u hranic s Českou Republikou, celoroční hotel, velmi dobré platové podmíky, práce 5x v týdnu, fine dining service. Ubytování zdarma. Výborné vysoké spropitné.

pro páry KUCHAŘ-KA- pokojská - 4 * hotel u hranic se Švýcarskem v Německu, od ihned či dle domluvy,  dlouhodobě či sezóně. Top platy, ubytování v pronajatém bytě jen kousek od hotelu.

pro páry: 4* hotel v německých Alpách, snídanový kuchař-ka plus pokojská. Zkušený pár s parádním vlastním ubytováním.

Výpomoc do kuchyně - Erlangen u Norimbergu - kvalitního rodiný hotel hledá pomocného kuchaře, vlastní ubytování, celoroční post, plat 1800-2000€ , nástup dle domluvy, možný od ihned.

 Rakousko, 4* hotel na LETNÍ SEZONU- obsluha, bar, snídaně- více pozic volných, 1500-1900 čistého, ubytování zdarma, 13. a 14.plat k tomu, práce 6 dnů v týdnu.

1x servírka,barmanka - Restaurant/Bar u švýcarských hranic, celoroční post, zajištěné ubytování, plat 1350,--1500,- plus vlastní spropitné.Nástup možný do týdne.

Fine dining Restaurace Baden Würtemberg, úžasná restaurace a majitelé, práce 5x v týdnu, spropitné 1000-1500, plat 1450€ čistého. celoroční hotel a restaurace., nástup od ihned. Mají již otevřeno.

2 x servírka a recepční - Ruhpolding na jihu Německa, letní nabídka , 2.300€ mzda plus vlastní tipy. 2 místa.

Ostrov SYLT v severním moři, 1 post pro obsluhu v 5* hotelu. Nástup od ihned možný. s Ubytováním a zaučením.  a spousta dalších míst.  Náš web aktualizujeme 2 x do měsíce.

zpět