Všechny aktuální nabídky

ID12 - servírky - číšníci

denně  nové nabídky. Po zaslání životopisu s Vámi vybereme tu nejvhodnější a domluvíme nástupní termín. Svůj životopis můžete zaslat na jobs@bartlett.cz

Nabízíme aktuální místa, všechny jsou se zajištěným ubytováním:

 

Náš web aktualizujeme 2 x do roka... stačí proto poslat svůj žitovopis či zavolat, vybereme společně nabídku na míru. Evidujeme pro číšníky 66 aktuálních nabídek s nástupy od ihned či do 2 měsíců.

Jižní Tyrolsko, od ihned - post obsluha kavárny a kafeterie,plus  zahrádky  v café hotelu u jezera Reschensee.  ala cart servis. 1700€ čistá mzda, ubytování zdarma (vlastní pokoj, 1 kuchynka a sprcha, v okolí další 2 nabídky.

slunný Rüdesheim, a Rüdesheim Assmannshausen - hrady, řeka Rýn, vinice a čilý turistický ruch – celkem až 10 míst v hotelích, restauracích.. Nástup možný od 1.dubna nejdříve, většinou letní sezóny v délce trvání do 30.10. s ubytováním a vlastním spropitným i ala cart RESTAURACE s top spropitným.

kvalitní Hotel ve městě Blaubeueren -Německo, servírka m/ž, 2500€, vlastní spropitné, ubytování v hotelu, zahrádka, snídaně, obědy či večeře. dlouhodobě. Výborný post v menším 3* rodinném hotelu.

2x servírka ž/m, - 4 spa hotelu u hranic s Českou Republikou, celoroční hotel, velmi dobré platové podmíky, práce 5x v týdnu, vezmeme i pomocnou servirku s němčinou. Ubytování zdarma. Výborné vysoké spropitné a kvalitní hotel.

pro páry KUCHAŘ-KA- pokojská - 4 * hotel u hranic se Švýcarskem v Německu, od ihned či dle domluvy,  dlouhodobě či sezóně. Top platy, ubytování v pronajatém bytě jen kousek od hotelu.

pro páry: 4* hotel v německých Alpách, snídanový kuchař-ka plus pokojská. Zkušený pár s parádním vlastním ubytováním.

Výpomoc do kuchyně - Erlangen u Norimbergu - kvalitního rodiný hotel hledá pomocného kuchaře, vlastní ubytování, celoroční post, plat 1800-2000€ , nástup dle domluvy, možný od ihned.

 Rakousko, 4* hotel na dokončení zimní sezony - obsluha, bar, snídaně- více volných pozic s okamžitým nástupem , čistým platem 2100€, ubytování zdarma, 13. a 14.plat k tomu, práce 6 dnů v týdnu.

1x servírka,barmanka - Restaurant/Bar u švýcarských hranic, celoroční post, zajištěné ubytování, plat 1500,-€ plus vlastní spropitné.Nástup možný do týdne či pozdější.

Fine dining Restaurace Baden Würtemberg, úžasná restaurace , čeští majitelé, práce 5x v týdnu, spropitné 1000-1500, plat 17000€ čistého. celoroční hotel a restaurace., nástup od ihned.  

2 x servírka a recepční - Ruhpolding na jihu Německa, letní nabídka ,čistá mzda  2.000€  plus vlastní tipy. 2 místa. od května

Ostrov SYLT a JUIST v Německu u severního moře., 3 posty pro obsluhu hotelu a v bistru na pláži.. Nástup od ihned také možný. Jinak od dubna. Vždy ubytováním a zaučením.  a spousta dalších míst. 

Náš web aktualizujeme 2 x do roka... stačí proto poslat svůj žitovopis či zavolat, vybereme společně nabídku na míru.

 

 

zpět