Všechny aktuální nabídky

id917 - pomocný kuchař Mc Donald Německo

hledáme pracovníky pro provozovnu McDonald v Bad Säckingenu a také v okolních městech. Práci u této společnosti si myslím každý dokáže představit. Jsou tu lidé na okýnku, na výdejním baru, pokladně a pak v kuchyni, kde má každý svou štaci. Na každém postu budete zaškoleni.

Podmínka je komunikativní znalost němčiny, chuť do práce, výkonnost, ochota dodržovat vysoké standardy této mezinárodní společnosti.

Covid upozornění: dle situace, momentálně je potřeba negativní test na Covid, ne starší 3 dnů. Po příjezdu Vám zaplatí zaměstnavatel další test, a rovnou můžete začít pracovat. V případě pozitivního testu: si Vám zaměstnavatel přesto nechá, ale museli byste být 10 dnů v karanténě na hotelové ubytovně.

Očekávejte celoroční zaměstnání, krásnou lokalitu, týmovou práci s českými i slovenskými kolegy. Výborného zaměstnavatele.

Pracovní smlouva přímo od německého zaměstnavatele.

Bez jakýchkoliv provizí za zprostředkování. Ubytování je zajištěno a stojí 350 €. ( je to hotelový pokoj, 1 pokojový, vlastní WC, Sprcha, vybavené a jen 5 minut pěší od zaměstnání. Na pracovišti máte zdarma jídlo i pití. Na pracovní době a odpracovaných hodinách se domluvíte se zaměstnavatelem.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis v němčině nebo češtině na jobs@bartlett.cz 234 221 234 , mobilní telefon. +420 608769029. pan Hruška, firma Bartlett.

zpět