Postup

Spolupráce s naší společností Bartlett Recruitment naplní Vaše očekávání v mnoha ohledech. Profesionalita je rozhodující při obsazování klíčových pozic. Při recruitmentu postupujeme systematicky a pragmaticky. V souladu se zájemcem se stanoví přesný cíl, jen tak může být proces získávání zaměstnanců úspěšný.

Naše cesty ke kandidátům jsou všepojímající a velmi rozličné. Vedle moderní databanky, ve které evidujeme tisíce uchazečů, podporujeme nábor internetem, regionálními a celorepublikovými inzercemi.

Velká transparentnost ve formě popisu pozic a firemních dat, stejně jako informací týkajících se požadavků na Vašeho nového zaměstnance usnadňují proces hledání. Diskrétnost je nám vždy vlastní.

Díky našemu nadšení, specializaci a rozsáhlé databázi jsme schopni uspokojit Vaše přání během 3 – 5 dnů. Při obsazování vyšších „špičkových“ pozic je proces vyhledání o něco delší.

Naše společnost Bartlett Recruitment si účtuje honorář až po nástupu pracovníka, proto je spolupráce pro zadavatele poptávky bez finančních rizik.

Neocenitelnou výhodou a jako garance naší kvality je i nabídka: „Replacementu“ – náhrady zaměstnance po dobu 96 dnů po nástupu (přesahující zkušební dobu!), veliké plus obzvláště v této branži.

Dělejte svoji práci celým srdcem a budete úspěšní - je tak malá konkurence.
ELBERT HUBBARD